НА ЗУСТРІЧ ІЗ ВЕСНОЮ

З  року  в  рік ми  з  великим  нетерпінням  чекаємо приходу  весни.  Ми  рахуємо  дні,  виглядаємо,  коли  пташки  на  своїх  крилах  принесуть  нам  з  далекого  краю весну-красну. Ми  чекаємо,  коли  весна прожене  холод,  устелить  землю  молодою  травичкою,  прикрасить  квітами,  а  пташки наповнять  гаї  та  діброви  своїм  голосним,  веселим  щебетом.

День  21.02.2020 р. став  особливим.  На  зустріч  весни  нас  запросили  до Рингацького  НВК.

У  цей  день  школа  по  особливому    розквітла  яскравими  барвами весняних   квітів, наповнилося веселими мелодіями,  дитячим   щебетом,  веселими весняними танцями,  піснями та іграми, посмішками юнаків та дівчат.

З приходом весни і пробудженням природи, народжуються нові, прекрасні почуття ...

Тож  наші  хлопці  із  особливим  натхненням  та  старанням  привітали    присутніх  із  святом  усіх  закоханих.

Щиро  дякуємо  директорці  Рингацького  НВК  Остафійчук  Оксані  Василівні, учнівському   колективу,   усьому  трудовому  колективу та  батьківській  громадськості за свято,  яке  вони  подарували  нам.

Свято, що об’єднало  дві шкільні  родини і якому пораділа  не  тільки  кожна  дитина  але й  усі  дорослі!

Тож  нехай  у  нашому  житті  буде побільше  таких  моментів, які  нас  окрилюють,  об’єднують і  роблять  щасливішими!