День рідної мови у 2 класі

Щоб любити – треба знати,

а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну,

величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.

Василь  Сухомлинський

До Міжнародного  дня  рідної  мови  у   2  класі  нашого  НВК  був  проведений   брейн-ринг  «Знавці  української  мови»між  двома  командами «Наш  край»  та  «Рідна  мова».Були  різні  конкурси : «Розминка», «Редактор», «Закінчи прислів’я», «Зміни  зірку», «Допиши  віршика», «Казкові  перегони».

Та  найбільше сподобався  діткам  конкурс «Склади  слово», де  кожен  член  команди  мав  дві  букви  і  потрібно  було  швидко  орієнтуватися, мислити, мінятися  місцями. щоб  вийшло  слово, яке  потрібно було  відгадати  і  швиденько  скласти.

Ще  другокласники  з  радістю  і  задоволенням  грали  цікаву  гру  з  ЛЕGО,яка  їм  теж дуже  сподобаласяся.

Діти   одягнені в  чудові  українські  костюми  гарно  читали  вірші  про  мову, заспівали  пісню  «Червона  калина», переглянули  цікаву  презентацію  про  Міжнародний  день  рідної  мови.

Не  сумували  і  вболівальники.Для  них    було  завдання  згадати  пісні  про  мову, рідний  край, про Україну і заспівати, цим  самим  приносячи   більше   шансів  на  перемогу   тій   чи  іншій  команді. Підраховуючи  зароблені  бали, вирішили, що  у  брейн-ринзі  перемогла  дружба,адже  всі  діти  були  дуже  активні,переживали  за  свою  команду,показали  гарні  знання  з  рідної  мови.За  хорошу  роботу  всі  учасники  одержали  солодкі  призи.

Надіємося, що маленькі   учні  будуть  і  надалі  вивчати  рідну  мову, любити  її, плекати  і  виростуть  справжніми  патріотами  своєї  Вітчизни!