Обласний фестиваль комп'ютерних програм

29 лютого 2020 року  на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов обласний Фестиваль комп’ютерних програм учнівської молоді.

У Фестивалі взяли участь 24 учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецьких ЗОШ №39, №5, №24, Чернівецької спеціалізованої школи ОРТ №41, Чернівецьких гімназій №1, №2, Чернівецького ліцею №1, Чернівецького військово-спортивного ліцею, Глибоцького БДТ на базі Димківського НВК, Новоселицького БДТ на базі Слобідського НВК, Кіцманської гімназії, Сторожинецького ЦДЮТ, Новодністровської ЗОШ, Новодністровської гімназії, Чернівецького центру юних техніків ім. Л. Каденюка, Чернівецького ОЦНТТУМ.

Наш навчальний  заклад  на  Фестивалі  представляв учень  6  класу Стрелецький  Олександр.

Саша  успішно  презентував    журі  та  учасникам фестивалю  аркадну  гру "Політ  ракети",  розроблену  у  середовищі  Scratch.

Вітаємо Стрелецького  Олександра та  вчителя  інформатики Коляско Юрія  Святославовича з  ПЕРЕМОГОЮ!

Бажаємо нових творчих злетів,   подальших  успіхів   та здійснення мрій!