Онлайн уроки - один із способів дистанційного навчання

Онлайн освіт а має свої переваги: доступність, мобільність, навчання проходить там, де зручно, навчатись можна під час карантину....Онлайн  освіта – сучасна та цікава модель навчання.

У зв’язку з призупиненням освітнього процесу, з метою виконання навчальних програм та якісної підготовки учнів до ЗНО, у НВК створено  належні умови для дистанційного навчання. Для учнів  старшої  школи організовано онлайн уроки згідно рокладу за допомогою інтернет ресурсів.

Урок інформатики, проведений  вчителем інформатики Коляско Ю.С., розвинув інформаційно-комунікативну компетентність здобувачів освіти.

Онлайн урок фізики на тему "Вологість повітря. Точка роси", проведений вчителем фізики Коляско Т.І., наблизив учнів до глибшого розуміння законів природи та їхнього впливу на життя живих організмів. Повна візуалізація всіх етапів уроку сприяла глибокому засвоєнню навчального матеріалу.

Коляско І.С. провів онлайн урок історії  України, який зацікавив  школярів та поглибив їх рівень знань з  предмету.

Онлайн уроки - новий досвід, який до вподоби і вчителям і учням!