Наближається День Знань

Останній день літа. Напередодні Свята Знань ми підводимо підсумки готовності до нового 2020/2021 навчального  року.

Незвично якось,  немає дітей на подвір’ї  школи. Не звучить музика, немає репетиції  до святково урочистої лінійки, на яку вперше запрошуються наймолодші  школярі – першокласники і не заведуть їх у клас випускники -  учні  11 класу.  Але свято Дня Знань відбудеться  обов’язково. Це буде онлайн  зустріч вчителя з учнями на Першому  уроці.

Зважаючи на ситуацію зі світовою пандемією коронавірусної хвороби, Перший урок   пройде під гаслом «Здоровим бути модно!», оскільки саме здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері можливостям чогось прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, реалізувати і розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього.

Шановні учні, батьки!  Запрошуємо  вас 01.09.2020 р. на Перший урок у новому навчальному році на тему:

• для учнів 1-4 класів  «Здоров’я дитини – багатство країни» , початок о 9.00 год.
  • для учнів  5-11 класів  «Бути здоровим – бути успішним!», початок о 8год.30 хв.

Новий навчальний рік розпочинається у дистанційній формі. В умовах “червоної” зони ми працюватимемо до 14 вересня.

Сподіваємося, як тільки завершиться період червоної зони,  ми  будемо в іншій кольоровій зоні та зможемо відновити свою роботу у звичному режимі.

Ми не можемо змінити напрям вітру, але ми можемо підняти вітрила, щоб досягути своєї  мети!

Тож вирушаємо у нове плавання по бурхливому океану шкільного життя!