21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Від тих подій пройшло 7 років. Вони назавжди змінили свідомість кожного українця і стали початком створення відмінно нової, демократичної держави. Знаковим для нас є саме 21 листопада – день, коли усі небайдужі до долі України люди вийшли на Майдан Незалежності на знак протесту проти призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС. Спонтанний народний протест став національною революцією, яка, у кінцевому рахунку, зосередилася в столиці. Вона справедливо стала Революцією Гідності і Свободи.

В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи    класними  керівниками  НВК  проведені   виховні  справи,  спрямовані на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Учні  ознайомилися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу. Школярі пройнялися почуттям болі та гордості за своїх співвітчизників, які споконвіку славилися жагою до волі та незалежності.

Учасники заходу  взяли участь у акції  "Передай свічку пам'яті"   та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, загинувши  у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України.

Також ми повинні пам’ятати, що кожного разу, коли на небі сіяють зорі, за нами спостерігає Небесна сотня, яка освітлює шлях України у краще майбутнє.