День Збройних Сил України

6 грудня Україна відзначає  29-й День Збройних Сил.  Збройні Сили — це військове формування, на яке відповідно до Конституції покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності кордонів на суходолі, на морі та в повітрі.

Сучасна Українська армія одна з кращих у світі, особливо після  лютого 2014 року коли розпочалася російська збройна агресія проти українського народу. Україна взялася за переозброєння війська новою зброєю, сучасною військовою технікою,  за оснащення та екіпіровку самих військовослужбовців за стандартам НАТО. Проте найголовніше нині в армії – це її склад.

Мужні солдати та командири загартовані війною, які довели, що часто просто сила духу здатна змусити відступити навіть добре оснащеного ворога.

З метою патріотичного  виховання  учнів, спонукання до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробудження  національної свідомості  до захисту Батьківщини, вчителем фізичної культури та «Захисту України»  для учнів 8-11 класів  був проведений єдиний урок мужності на тему: «Техніка та озброєння нової Української армії ».

Протягом тижня класні керівники провели виховні справи на тему

« Збройні сили України»,

конкурс малюнків « Зі святом, Вас захисники».

Слобідський НВК вітає всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України!

Ми пишаємось своїми героями. Дякуємо Вам!