Конкурс читців – декламаторів віршів до ДНЯ народження Т.Г.Шевченка.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.

Тебе своїм сучасником звемо.

Вже стало доброю традицією наприкінці зими вшановувати пам'ять генія української літератури Тараса Шевченка.

20 лютого 2021 року у малій залі КУ «Новоселицький районний будинок культури» Новоселицької міської ради відбувся регіональний огляд-конкурс читців-декламаторів з нагоди  відзначення 207-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Головне завдання конкурсу – виявлення і підтримка обдарованих читців-декламаторів, допомога дітям у розкритті себе як творчої особистості.

Учасники конкурсу продемонстрували свої вміння та навички виразного читання. Вони вразили глядачів природністю виконання творів, креативністю, продемонстрували проникливе розуміння романтичної лірики, патріотичних, автобіографічних творів, емоційно розкрили соціальні проблеми в поемах і баладах Тараса Шевченка.

Гарно донесли слово Кобзаря до присутніх читці із нашого НВК.

Учениця 9 класу Валерія Ротар  представила поезію «У нашім раї на землі…»

Учень 10 класу Андрій Віщак   отримав ІІІ місце за   декларування твору  «Н.Маркевичу» («Бандуристе, орле сизий!..»)

Тож вітаємо переможця та учасницю конкурсу, бажаємо їм нових перемог та творчого злету!

Хочеться вірити, що ім'я   поета та його творчість будуть живим вогником жевріти у серцях дітей.