Вітаємо переможців конкурсу!

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу  “Вода є життя”, який був проведений у лютому 2021р. освітнім онлайн-порталом  “На Урок”. Проявити свої знання з хімії в умовах  дистанційного навчання учні НВК мали змогу, прийнявши участь у Всеукраїнському конкурсі  .

Мета конкурсу – зацікавити школярів вивченням хімії та надати можливість перевірити знання,отримані на уроках. Завдання конкурсу були доповнені цікавими фактами про воду та хімічними реакціями, у яких вона бере участь. Маючи глибокі знання з хімії, учні успішно справилися із завданнями та здобули:

6 перших  місць: Житарюк Маріна (10кл.), Сімчук Максим (9кл.), Формос Святослава (9кл.), Ротар Валерія (9кл.), Боднарюк Анастасія (8кл.), Топорівська Анна-Марія (8кл.)

6 других  місць: Віщак Андрій (10кл.), Білоус Богдан (9кл.), Катеринчук Софія (9кл.), Цурцуман Олександра (9кл.),  Стрелецький Олександр (7кл.), Вороновська Валерія (7кл.)

2 третіх  місць: Захарюк Марина (9кл.), Цурцуман Микита (8кл.)

1 сертифікат: Ластівка Михайло (9кл.)

Молодці, юні хіміки!  Ми пишаємося результатами!  Бажаємо подальших нових звершень!