Ми також отримали нагороди!

Нещодавно закладами освіти України пройшов Інженерний тиждень.  Це проєкт для учнів молодших, середніх та старших класів, покликаний зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу, який
 проведено  МОН спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ГО «Про.Про.Лаб» у межах меморандуму за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Українського культурного фонду та Manoff Foundation.

Докладніше про подію можна дізнатися

Наш НВК  також долучився до цього цікавого і захоплюючого проєкту. Це був тиждень кмітливості, творчості, креативності, мейкерства, винахідництва та експериментів. Ми усі отримали можливість відчути на дотик поєднання науки, технології та власного бажання, шукаючи кращі можливості для пізнання світу. Наш заклад перетворився на велику інженерну спільноту, включаючи всіх учасників освітнього процесу. Інженерні активності стали основою для формування навичок командної роботи. Ми переконались, що інженерія не у «сухих» формулах, а в цікавості та спостережливості, однак світ науки – захоплюючий та незвіданий. Для того щоб створити свій перший винахід не потрібно мати складне обладнання. Тепер ми точно зрозуміли, що науку можна візуалізувати та побачити  складне і незвичне у простому  і зрозумілому. А взагалі було: цікаво – дієво – креативно.

Ми творили, конструювали і випробовували … Ще не вщухли враження і емоції… І ось – приємна  звістка, не тільки діти, але й дорослі, які взяли участь у проведенні Інженерного тижня, отримали Сертифікати.

Вітаємо команду однодумців і партнерів  Інженерного тижня!

Дякуємо всім,  хто скористався можливістю  стати частиною наукової спільноти, долучившись до «Інженерного тижня»,

та підтримав цікавість до науки  та всього, що з нею пов’язано!