“Як це працює?”

14 березня на честь дня народження Альберта Ейнштейна щорічно проводиться Міжнародний день запитань. Одна із знаменитих цитат вченого говорить: «Важливо не перестати задавати  питання». Це надихнуло команду освітнього проєкту «На Урок» підготувати новий онлайн-конкурс для учнів 1-11 класів «Як це працює?».

Завдання створені спеціально для допитливих учнів! Адже наші учні прагнуть  знати все про світ, чи не так?

Тож вони долучилися до цього конкурсу. Школярі   мали змогу не лише оцінити, а й доповнити свої  знання  про наукові та природні явища.

Учасники конкурсу дізналися багато корисної інформації про навколишній світ, отримали  відповіді на цікаві запитання про природні та наукові явища.

Тести містили  яскраві відео та ілюстрації. Це допомогло надовго запам’ятати неймовірні факти, якими школярі зможуть похизуватися у розмові зі своїми друзями.

Усі учасники конкурсу отримали заохочення. Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримали  іменні сертифікати.

Наймолодшими учасниками цього пізнавального конкурсу стали учні 3 класу (класний керівник Бойчук Лариса Несторівна). Вони також показали свої гарні знання про навколишній світ  і здобули перемоги.

Було  захопливо!  Вітаємо усіх учасників конкурсу і бажаємо нових перемог та звершень!

Конкурс триває з 16 березня по 17 квітня цього року. Усі бажаючі також можуть ще долучитися.