7 квітня - Всесвітній день здоров"я

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я. Глобальною ідеєю сьогоднішнього дня  є пропаганда здорового способу життя. Побажання доброго здоров’я вже давно стало традицією. Але особливо важливим воно стає під час пандемії коронавірусу.

Профілактика хвороб та увага до  власного здоров’я ‒ це базові складові життя людини, це основні поняття, на які звертала увагу вчитель основ здоров"я Боднарюк А.В. під час проведення тематичних уроків здоров'я у 5,7,8,9 класах на тему "Здоров'я  - найбільший скарб людини". Дані уроки були проведені в рамках тижня здоров'я «В здоровому тілі – здоровий дух».

Мета  уроків – привернути увагу здобувачів освіти  до проблеми збереження  здоров’я, необхідності профілактики захворювань та мотивації здорового способу життя; поглибити в учнів знання про власне здоров’я, фізичний розвиток,  безпечну поведінку, фізичну культуру особистості, взаємозв’язок організму людини з навколишнім природним середовищем;  формувати в учнів знання про здоровий і безпечний спосіб життя, фізичну культуру;удосконалити життєво необхідні уміння та навички, вміння використовувати їх у а повсякденній діяльності.

Будьте здорові і дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день, адже це -  запорука щасливого життя!