Із святом Останнього Дзвоника!

Шановна наша шкільна родино, наші учні, батьки, вчителі, працівники закладу! Вітаю усіх із закінченням 2020-2021 навчального року! Він був цікавим та складним водночас: карантинні обмеження, онлайн конкурси та інтернет-олімпіади... У цей непростий період ми все ж успішно перегортаємо ще одну сторінку шкільного життя.
Сьогодні Останній Дзвоник для школярів сповістив про чудовий відпочинок на канікулах, сповнених яскравих вражень.
Для випускників залишаться позаду шкільні роки та найбільш безтурботна та щаслива пора їх дитинства. Вірю, шановні випускники, що ви зможете реалізувати свої таланти. Бажаю впевненості у власних силах, здійснення усіх ваших мрій!
Щиро дякую усім за щоденну самовіддану і творчу працю, наполегливість та терпіння, завзятість та цілеспрямованість у досягненні поставленої мети! Дякую нашим вчителям за творчий пошук та педагогічну майстерність, за те, що гідно здолали усі виклики дистанційної освіти!
Дякую батькам школярів за співпрацю та вічний неспокій, надану допомогу в опануванні знань нашими учнями!
Дякую нашим працівникам, що сумлінно допомагали дбати про наш навчальний заклад!
Бажаю усім життєвих сил і натхнення! Нехай ваші задуми та справи сповняться світлом та добром! Щася усім, миру, міцного здоров'я, успіхів та гарного літнього відпочинку!