ЗВІТ ДИРЕКТОРА НВК

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» від 23.03.2005 р. № 178    18 червня 2021 року відбувся звіт директора Коляско Тамари Іванівни про роботу Слобідського НВК за 2020-2021 н.р.

На звіті були присутні батьки, трудовий колектив закладу, староста старостинського округу №4 Ротар А.І., представники громадськості. Головою зборів обрали голову профспілкового комітету НВК  Проданюк М.С.

Розпочалися збори урочистим вітанням учителя хімії Дубець С.Д. із ювілейним днем народження та нагородженням   Грамотою відділу освіти Новоселицької міської ради та Об'єднаної організації профспілки працівників освіти та науки  за багаторічну  сумлінну працю, професіоналізм, зразкове виконання посадових обов'язків, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Директор представила глибоку аналітичну доповідь про діяльність закладу за звітній період. Зокрема, зупинилась на здобутках педагогів у навчальній діяльності, виховній роботі  та роботі з обдарованими учнями, у створенні якісного освітнього середовища та фінансово-господарській роботі закладу.

Чітко проаналізовано роботу педагогічного колективу щодо стану надання освітніх послуг здобувачам освіти. Звернено увагу на досягнення учнів у навчанні, олімпіадах, конкурсах,  позакласній роботі.Під час звітування використовувалися результати анкетування учнів батьків та педагогічного колективу щодо оцінювання якості освітніх і управлінських процесів та вироблення рекомендацій щодо вдосконалення діяльності закладу освіти.

Присутні на звіті батьки мали можливість побачити окремі моменти з життя НВК за 2020-2021 н.р., переглядаючи презентацію, що доречно доповнювала виступ директора. На зборах виступила  заступник директора з навчально-виховної роботи Боднарюк А.В. Вона високо оцінила діяльність керівника закладу.

Роботу директора усі присутні  оцінили "задовільно" (одноголосно).

Завершуючи свій звіт, директор подякувала всім учасникам освітнього процесу  за плідну співпрацю щодо створення умов для надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти,    порозуміння, партнерські стосунки та побажала усім гарного літнього відпочинку.

Детальніше із звітом можна ознайомитися ТУТ