Олімпійський тиждень та Олімпійський урок - 2021

Поділіться статтею з друзями: 

Олімпійський тиждень та Олімпійський урок - 2021

Початок нового 2021/2022 н.р. в Слобідському НВК традиційно співпав із проведенням Олімпійського тижня.

Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс спортивних заходів, в рамках відзначення дня Фізичної культури та Спорту, спрямованих на популяризацію  фізичної культури, спорту, здорового способу життя та розвитку Олімпійського руху в Україні.

З 06 по 10 вересня, протягом Олімпійського тижня, вчителі фізичної культури Попов В.О. та Топорівський В.В., привели  Всеукраїнський  Олімпійський он-лайн урок, про результати виступу украінськіх спортсменів на Олімпіаді в Токіо-2021 року (https://valeripopov.blogspot.com/2021/08/19-6-12.html#more ) та ряд спортивно-видовищні заходи: проведенні змагання  з настільного тенісу, стрибків у довжину з місця, стрибків на скакалці за 30с., рухливих ігор та  веселих  стартів, міні- футбольних матчів та рухливих перерв.   

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних заходів адже  тиждень був насичений та цікавий. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень!

Фото галерея Олімпійського тижня:

https://drive.google.com/drive/folders/1w9K1N2EMEO0NdIUdL9yPQWxXTemDEcsF?usp=sharing