Нові санітарні норми

Коли йдеться про реформування освіти, передусім акцентується увага на навчальному процесі. Однак шкільне життя складається з багатьох, на перший погляд, дрібниць. Та саме вони іноді стають головними, коли доводиться розв’язувати ту чи іншу проблему, пов’язану зі збереженням здоров’я учнів.

Завершився капітальний ремонт внутрішніх вбиралень у приміщенні початкової школи СлобідськогоНВК. Роботи проводила місцева будівельна бригада ПП “ УКР. БУД. ДОР”, на рахунку якої чимало важливих об’єктів, зведених у конструктивній співпраці з місцевою владою.

Вбиральні відремонтовано згідно із санітарно-технічними вимогами. Всередині чисто і комфортно, стіни і підлога облицьовані плиткою. Є два умивальники. Туалети невеличкі, але зручні і теплі.

Батьки, учні та колектив НВК висловлюють щиру подяку за всебічну підтримку Новоселицькому міському голові Нікорич М.І,  начальнику відділу освіти Новоселицької міської ради Руснак А.І.,  а також  працівникам ПП «УКР.БУД.ДОР.”» , які своєчасно та якісно виконали будівельні роботи.

З першого січня 2021 року в українських школах почали діяти нові санітарні правила. Серед основних змін, запроваджених Міністерством охорони здоров’я, обов’язкові внутрішні туалети в закладах освіти. Ми радіємо з того, що тепер зможемо дотримуватися нового санітарного регламенту.