Презентація унікальної книги "Наші. Інженерна історія України."

21.10.2021 року  учень 11 класу Андрій Віщак  презентував  нову книгу видавництва "Моя книжкова полиця" - "Наші. Інженерна історія України."

Унікальність цієї книги в тому, що вона написана за участі його  однолітків, які допомагали знайти інформацію про вчених.Учні шукали цікаві історії про винахідників, а члени журі визначали переможців.Саме вони - переможці - і стали співавторами цієї книги.

Історія,  над якою Андрій  працював, також потрапила до цієї книги .Це розповідь про геніального вченого - теоретика Шаргея Олександра, більш відомого як Юрій Кондратюк, який зробив вагомий внесок в історію космонавтики, розрахувавши трасу космічного польоту на Місяць, яка має назву "Траса Кондратюка".

Чому у вченого два імені, спитаєте ви? Про це та багато чого іншого зможете дізнатися із книги "Наші", екземпляр якої є в шкільній бібліотеці.А ще цю книгу варто погортати хоча б заради ілюстрацій, над якими працювала команда аж з 20 ілюстраторів.

Є у книзі цікава іллюстрація.

Отой найменший «літачок» на ній, то планер «Рот Фронт» – один з перших літальних апаратів Антонова. Спроєктований ще в 1933 році. А найбільший – «Мрія». Між ними п'ятдесят з гаком років ідей, кропіткої праці, невдач та перемог і людей, які були поруч, бо пройти такий шлях самотужки, певно неможливо, та й навіщо. Попереду точно багато всього, але шлях до мрії того вартий. Йдемо далі!

Учні із  цікавістю  та почуттям  гордості  переглядали  сторінки книги, знайомилися із відкриттями українців,  які змінили світ. Можливо колись хтось із них також зробить свій внесок у розвиток науки та цивілізації...