«Про здоров’я дбаємо - принципи безпеки вивчаємо»

«Про здоров’я  дбаємо  - принципи безпеки вивчаємо» ...  Саме під таким гаслом пройшли ряд заходів, які провела вчитель основ здоров’я  Боднарюк А.В. у рамках тижня  знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху.

«Пожежну безпеку  у громадських місцях» обговорили  здобувачі освіти  7 класу.

Учні 8 класу переглянули   презентацію на тему  «Організація дорожнього руху». Тема «Сучасний комплекс проблем безпеки» була актуальною на уроці основ здоров”я у 9 класі.

Дані заходи допомогли  сформувати в здобувачів освіти  свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.