В Україні  21  листопада відзначають День Гідності та Свободи.

Цього дня 8 років тому українці вийшли з мирним протестом на майдан Незалежності  в  Києві,  щоб  відстояти  свої  цінності  та  свободу.  Після того були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони та вбивства мирних громадян. Важкою ціною українці вистояли і перемогли!

Вісім  років тому  наше  суспільство  усвідомило, що майбутнє залежить від кожного українця.   Тоді мітинги у різних куточках України були свідченням того, що українці — це єдиний народ, який бажає бути невід’ємною частиною Європи.

У   Слобідському  ліцеї    пройшов  цілий   ряд   заходів  приурочених  цій  знаменній  події.   Вчитель  історії    Коляско І.С  провів    єдиний  урок: "День  Гідності   та   Свободи"  та  круглий  стіл:  "Вільні творять   майбутнє".

Вчитель  правознавства  Кожухар В.М.  провів   бесіду: "Україна починається із кожного із нас".

Заступник  з  директора     з  виховної  роботи  -  Сімак Л.В.  організувала  віршований  виступ  учнів  на  тему:  "Україна  -  єдина держава".

Класні керівники  провели  тематичні  години  спілкування.  Вчителі  та  учні  хвилиною мовчання  вшанували  пам’ять  Небесної  сотні,  та взяли  участь у  акції:  “Передай  свічку  пам’яті”.

Ми згуртувалися   як   сильна нація, бо Батьківщина - не абстрактне слово, а країна, долю якої будуємо і змінюємо разом.   Пам’ятаймо, що без глибокого усвідомлення таких цінностей, як свобода та гідність, неможливо побудувати успішну Українську державу, за щасливе прийдешнє якої і досі гинуть наші співвітчизники.

З нагоди Дня Гідності та Свободи бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й злагоди в українських родинах.

З Днем Гідності та Свободи!   Слава Україні!