ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ_П'ЯТНИЦЯ

Цього дня у ліцеї були підведені підсумки участі учнів 7-11 класів у  Тижні  фізики. Усі заплановані і проведені заходи у рамках цього тижня сприяли  розвитку інтересу учнів до вивчення предмету,  їх творчої  уяви, інформаційної компетентності, навичок  змагання,  а також розвинули  логічне та просторове мислення, посилили пізнавальну мотивацію, підвищили  інтерес до активної творчої та самостійної діяльності учнів. Переможці конкурсів були відзначені нагородами, класи отримали подяки за активну участь у предметному тижні.

Дякуємо юним знавцям фізики за активну участь у ТИЖНІ ФІЗИКИ та вітаємо переможців конкурсів і змагань!  Нехай міцні знання з Фізики допомагають вам  легко  вирішувати усі  життєві  труднощі та  задачі, надихають на відкриття нових законів природи!