До Дня ліквідатора

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  В цей день ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед мужнім образом тих, хто, не коливаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя.

В цей день учні Слобідського ліцею привітали сільського жителя - учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Запотічного Тодора Ілліча, та подякували за його внесок та участь в перемогу над атомним лихом не лише України, але й усього людства.

Також сьогодні учні ліцею мали змогу відвідати тематичну виставку в шкільній бібліотеці та дізнатися про подвиг ліквідаторів-вогнеборція, які ризикуючи своїм життям виконували обов'язок перед рідною землею та людством.

Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи,

а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.