Батьківські збори: “Здача іспитів ЗНО - cправа відповідальна ”

18 грудня  2021 року у Слобідському ліцеї  відбулися збори батьків та учнів  11 класу на тему: "Здача іспитів ЗНО - справа відповідальна".

Зовнішнє незалежне оцінювання — відповідальна подія для випускників закласу загальної середньої освіти. Підготовка до цього знакового оцінювання нині є найактуальнішим питанням як для самих учнів, так і для їхніх батьків та педагогів. Адміністрацією ліцею  та класним керівником 11 класу проведена відповідна роз'яснювальна робота серед випускників та їх батьками щодо особливостей проведення ЗНО у 2022році, реєстрації учнів на пробне  ЗНО  та основну сесію.

Класний керівник  11 класу Коляско І.С. звернув увагу присутніх на важливі чинники професійного самовизначення випускників  ліцею та роль батьків у виборі майбутньої професії. Наголосив на тому, що необхідно виважено прийняти разом з дітьми рішення щодо вибору відповідних предметів для проходження ЗНО. Ознайомив присутніх із календарним планом ЗНО-2022.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Боднарюк А.В.  детально проаналізувала  особливості  ЗНО і державної підсумкової атестації у 2021/2022 навчальному році. Особливу увагу акцентувала на необхідності у проходженні учнями пробного зовнішнього незалежного оцінювання та роль батьків в організації підготовки до ЗНО.

Директор ліцею Коляско Т.І. ознайомила присутніх  із матеріалами Путівника учасника ЗНО-2022. Звернула увагу на колективну  відповідальність усіх учасників освітнього процесу за   належний рівень підготовки до здачі ЗНО. Запропонувала переглянути Пам'ятку про ЗНО-2022.

Також   пропонуємо ознайомитися із  Дорожньою  картою  учасника ЗНО.