Новорічні вітання!

Ось і відходить в історію 2021 рік, який був насичений подіями, глибоким змістом та звершеннями.  Для всіх нас цей рік залишиться часточкою прожитого життя.

Вже незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що запалюють Різдвяною зорею вогонь надії та добра, об'єднують всіх нас чистим світлом вічних людських цінностей та наповнюють серця любов'ю, вірою та надією!

Тож приймайте вітання від вихованців та учнів нашого ліцею!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх Нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя та процвітання!

Дошкільне відділення

Учні 1 класу

Учні 2 класу

Учні 3 класу

Учні 4 класу

Учні 5 класу

Учні 6 класу

Учні 7 класу

Учні 8 класу

Учні 9 класу

Учні 10 класу

Учні 11 класу

Бажаємо, щоб гарний святковий настрій зберігся у Ваших серцях упродовж усього наступного року, а щедра доля наділила Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, взаєморозумінням і любов'ю.

Успіхів Вам та Вашим сім`ям, удачі, щастя і благополуччя!