Афганістан - ти біль моєї душі

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  у Слобідському  ліцеї   відбулися тематичні  заходи. Вчитель  історії  Коляско  І.С.,  провів єдиний  урок-пам’яті "Час і досі не загоїв рани..." для  учнів 5, 7, 10, 11 класів.

Діти почули з фільму,  хвилюючі спогади тих, хто пережив ті страшні роки, хто пройшов пліч-о-пліч афганськими дорогами.  З глибоким сумом, схилили в хвилині мовчання,  голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

Бої закінчуються, а історія  вічна. По-різному склалися долі колишніх афганців. Завжди вони, будуть нести в своїх серцях світлий спомин про бойових побратимів, які повернулися на рідну землю «чорними тюльпанами». Їх ніколи й нікому не дано забути.

Для нас важливо пам’ятати про всі історичні віхи і робити висновки. Мирне небо, щасливе майбутнє ось ті життєві орієнтири до яких ми повинні прагнути.