Завітала Осінь на нашу педраду!

Хто стоїть на місці, той відстає.  А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не  зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому полягає основна місія сучасного учителя.

Давня мудрість

Саме на осінніх канікулах була гарна нагода зібратися педагогічному колективу для обговорення актуальних питань освітнього процесу, які ставить перед нами сьогодення.  24 жовтня 2022 року відбулося засідання педради з таких питань:

1. Забезпечення мобільності вчителя і учня шляхом формування інформаційних та комунікаційних компетенцій /доповідач - Коляско Т.І./

2. Попередження насильства та булінгу в ліцеї /доповідачі - Сімак Л.В., Бойчук І.О./

3. Стан адаптації учнів 1-го та 5-го класів /доповідачі - Кожокар І.А., Бойчук Л.Н., Сімак Л.В./

4. Збереження психічного благополуччя в умовах сучасних викликів (з досвіду участі в тренінгуз навчання фасилітаторок щодо організації та проведення інтерактивної виставки "Mental Trek" /доповідач - Боднарюк А.В./

5. Про роботу закладу в осінньо-зимовий період /доповідач -Топорівська Т.В./

6.Про організацію роботи педагогічного колективу ліцею щодо попередження дитячого травматизму  /доповідач - Кожухар О.Е./

Ми змінили своє оточення так радикально,   що тепер повинні змінювати себе,    щоб жити в цьому новому оточенні  (Норберт Вінер).

Це добре розуміє наш колектив, ми завжди відкриті і готові до таких змін. Сучасні діти занурені у віртуальний світ, в якому багато небажаної для них інформації. Для того, щоб не "відбирати" у них можливість бути там, але при цьому продуктивно працювати і навчатися, вчитель  повинен сам навчитися використовувати можливості віртуального світу в навчальних цілях і запропонувати альтернативу учням, тобто ввести їх в світ природних і людських зв'язків і відносин , передати їм кращі зразки, способів і норми поведінки в усіх сферах життєдіяльності.

Руханка"Полічи  до 33" для зміцнення психічного здоров'я, налаштування на позитив та подальшу співпрацю.

В І Д Е О

Набутий ДОСВІД  надає нам сили і впевненості у тому, що ми обов'язково витримаємо усі випробовування, які припали на цей  важкий час!

А ще подарунком для усіх  стала метафора сили, витримки та спокою педагога – сильні крила

"Нам зараз дуже важливо надихати і підтримувати один одного, ділитися реальними історіями, ініціативами і силою свого духу. На реальних прикладах показати, який незламний дух у вчителів України, які сильні у нас крила, як ми патріотично налаштовані, як активували в собі внутрішні резерви. Бути один для одного енергетичними батарейками, підживлювати, заряджати. Відчути, що в нас є ці потужні крила, які створила наша уява, об’єднатися із силою та стійкістю цього образу".

Анна-Марія Богосвятська