Тиждень початкових класів

В Слобідському НВК  з  11  по  15 лютого  проходив  тиждень  початкових класів.

Кожного  дня  учні  мандрували  цікавими  стежинами  Країни  Знань.  Тиждень  розпочався лінійкою,  виставкою  творчих  робіт  дітей.  Також  учні ознайомились  з  математичними  фокусами та  цікавою  інформацією про  світ  чисел.

У  вівторок  всі  захоплено  мандрували  мовними  стежинами,  знаходили  відповіді  на  цікаві  завдання,  читали вірші поетів  та  деякі  учні  хвалилися   своїми  спробами пера.

В  середу  учні  побували   в  Царстві  живої  природи, поділилися інформацією  про  представників  кожної    групи  Фауни, відгадували  загадки,  грали  в  ігри, заочно  подорожували  до  моря, «переглянули» сторінки  Червоної книги.

Четвер – це  день  здоров’я і  спорту,  конкурс  веселих ігор. А  також  хвилинки  англійської  мови.

П’ятниця – день дитячої казки. Учні  побували в  гостях  у  жителів  країни  Казкоград, та  прийняли  участь  у  казковій  вікторині.

Закінчився  тиждень  підсумковою  лінійкою та нагородженням  переможців.