Волонтерська допомога нашим воїнам

Ми живемо  в умовах неоголошеної війни, в час  доленосних  історичних подій, які відбуваються в Україні. І  вкотре об'єдналися у прагненні допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу.
 До дорослих приєдналися і діти, учні Слобідського ліцею, які висловили у своїх листах і малюнках  почуття вдячності та побажання воїнам ЗСУ, які героїчно захищають нашу рідну землю.

Ось вкотре вже   наш волонтер Мацнів Денис  із своїми побратимами - волонтерами  Михайло Грушка, Дудан Денис, та Каленюк Олександр      зібрали чергову допомогу  воїнам  ЗСУ, до якої приєдналися і жителі нашого села Слобода.
  Трудовий колектив  ліцею  приготував  багато смачних домашніх страв, а також різноманітну здобну випічку.

Щиро дякуємо УСІМ за таку значущу і дуже важливу волонтерську активність і допомогу! Розуміння того, що наші зусилля рятують життя та наближають нашу перемогу - це те, що спонукає нас не зупинятися, продовжувати працювати в тилу, допомагати нашим захисникам, вірити в себе, в ЗСУ й нашу країну!
 Безмежно вдячні нашим волонтерам Мацнєву Денису,  Михайлу Грушці, Дудану Денису  та Каленюку Олександру  за їхню активну життєву і громадянську позицію, порядність, людяність, відвагу і вірність Україні!!!  Ваші  зусилля оцінені високими нагородами!

Ви наші Герої, пишаємося Вами, Хлопці!

А ще дуже приємно було отримати вісточку від наших захисників із передової   В І Д Е О.

Ми українці! Сильні та непереможні! Перемога буде за нами! Слава Україні! Героям Слава!