1 грудня – День порозуміння та солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

У рамках  Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" вчителем біології та основ здоров’я Боднарюк А. В. був проведений тематичний онлайн урок для учнів 6-9,11 класів «ВІЛ/СНІД – виклик людині і людству». Головна  мета  уроку - донесення до здобувачів освіти достовірної  інформації про ВІЛ та СНІД, про шляхи зараження ВІЛ, а також шляхи, якими ВІЛ не передається; виховання в учнів відповідального ставлення до власного здоров'я, а також толерантного відношення до ВІЛ – інфікованих людей.

Урок-застереження сприяв виробленню поведінкових мотивацій до здорового способу життя, усвідомленню зв'язку між способом життя і ризиком інфікуватися, оволодінню достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, про ситуації ризику. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.