І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Відповідно до наказу відділу освіти Новоселицької міської ради №01 від 02.01.2023 р. «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт серед учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань Новоселицької та Мамалигівської ТГ», 20 січня учні Слобідського ліцею мали змогу проявити свої творчі здібності та розвинути інтелектуальний потенціал. Відповідно до протоколів  журі переможцями стали:

- ІІ місце в номінації «Відділення хімії та біології, екології та аграрних наук» Топорівська Людмила, учениця 8 класу, керівник – вчитель біології Боднарюк А.В.;

- ІІ місце в номінації «Секція іноземних мов» Стрелецький Олександр, учень 9 класу, керівник – вчитель англійської мови Мукомел Л.В.

Молодці! Так тримати! Подальших успіхів та перемог!