День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
У нашому ліцеї сьогодні цей день пройшов активно і пізнавально. Учні 5-6 класів взяли активну участь у тренінгу "Безпечний Інтернет". Для учнів 8-11 класів проведено виховний захід "День безпечного Інтернету".
Школярі обговорили актуальні питання «пасток» Інтернету, безпечного веб-серфінгу, кіберзлочинності, анонімності захисту авторських прав у мережі Інтернет, моделювали різні ситуації та шукали шляхи їх вирішення. Таким чином збагачували свій життєвий досвід та набували нових знань щодо безпечного користування Всесвітньою комп'ютерною мережею.
 Ювілейний, 20 День безпечного Інтернету, пройшов цікаво та пізнавально для учнів 3 та 4 класів Слобідського ліцею. Діти пригадали основні правила безпечної роботи в інтернеті переглянувши відеофрагмент "Безпека в інтернеті для дітей. Важливі поради". Після цього,перейшли до виконання практичних завдань в робочому зошиті із безпеки в цифровому середовищі під назвою "Виконай завдання разом із Санго". Цікаві практичні завдання, відеосюжети, розбір життєвих ситуацій та їх аналіз допомогли молодшим школярам зміцнити свої знання з даної теми.