ШЕВЧЕНКОВА ВЕСНА

Поділіться статтею з друзями: 

Ось і знову березень…. 209 років  живе під сонцем любові Шевченкова весна…

 Тарас Шевченко… З душевним трепетом кожен українець промовляє це святе ім’я. Минають роки, спливають століття, а ім’я Кобзаря навіки залишилося безсмертним у пам'яті нащадків, адже він увібрав у себе живу душу народу, став його невід’ємною частиною. Із полум'яних творів Кобзаря ввесь світ дізнався, що є така прекрасна країна – Україна, з її чудовим, добрим, працьовитим народом, прекрасною мовою, задушевними піснями, героїчною історією та неповторною природою.

  Учні 6 класу Слобідського ліцею взяли участь у конкурсі – вікторині

знавців життя і творчості Т.Г.Шевченка, який організувала і провела  вчителька української мови та літератури Ірина Олександрівна Бойчук.

Учні   перевірили  свої   знання про життя і творчость Шевченка, позмагалися між собою. Виконували різні завдання вікторини: з’єднували слова, складали прислів’я, продовжували речення, розгадували кросворди та ребуси.

 

Такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, до письменника. Дві весняні дати: 9 та 10 березня, а між ними 47 років життя… У нас, нащадків, попереду ще достатньо часу, щоб пізнавати і розкрити сторінки життя славетного Кобзаря.

https://www.youtube.com/watch?v=sHbShBAs-Ps&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=E64aUiWT9C8&feature=youtu.be