Протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми – сучасна форма рабства. Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля людьми і дітьми. На жаль, це явище має місце і в Україні. Ця проблема не визнає державних кордонів, не робить різниці між розвиненими державами та державами, що розвиваються. Вона чудово адаптована як до бідності, так і до розкоші. Використовуючи складну економічну ситуацію в Україні, високий рівень безробіття і правову недосконалість країни, малу обізнаність населення, нечисті на руки ділки організували кримінальний бізнес – запрошення громадян працювати за кордоном, де вони зазнають жорстокої експлуатації, заробляючи мізерні кошти для себе і тисячі – для організаторів цього бізнесу.

З метою   ознайомити учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, доброзичливість, людяність, пошану до людської особи; підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми  соціальним  педагогом  І. С.  Коляско  було проведено  тренінгове  заняття  у  11  класі  на  тему:  “ Людина не для продажу».