Обережно - кібербулінг

Поділіться статтею з друзями: 

    Сьогодні цифрові технології розширюють можливості у всіх сферах життя. Однак крім очевидних переваг, з’являються й реальні загрози, серед яких окреме місце посідає кібербулінг.

   Сучасне людство – це суспільство безмежних можливостей, однією з яких є Інтернет. На сьогоднішній день швидкість передачі інформації в порівнянні з кінцем ХХ століття збільшилась у геометричній прогресії. Ми не можемо уявити себе без мобільного телефону, планшета, ноутбука, Інтернету, але не завжди те, що ми отримуємо, є позитивним. Кіберпростір несе низку небезпек.

    Особливо ця проблема стосується неповнолітніх. Дитина не завжди в силу свого незначного життєвого досвіду може прийняти правильне рішення, маючи величезну кількість виборів, які дає їй кіберпростір. Тому важливо, щоб ті, хто тільки починає своє життя на теренах Всесвітньої мережі, орієнтувалися в усіх її підводних каменях.

За декілька років кібербулінг став глобальною проблемою, яку намагаються вирішувати як на державному рівні, так і на рівні школи та інших некомерційних організацій.

      В  контексті  даного  питання       соціальним  педагогом  І. С.  Коляско  було проведено  тренінгове  заняття  у  8  класі  на  тему:  “Обережно - кібербулінг”.